Hakkımızda

loading

KUR HESAPLA

LeaseCar Rental siz değerli müşterilerine Gaziantep,Adana ve Kahramanmaraş Lokasyonlarında hizmet verir.

LeaseCar Rental Türkiye ve Dünyada partnerleri bulunan müşterilerinin ana lokasyonlarımızın haricinde farklı lokasyonlardada aynı kalite ve güven hissini temin eder. 

LeaseCar Rental sizlere hizmet sunarken araç kalitesi,temizliği ve teknik donanıma en üst seviyede hassasiyet gösterir ve kullanıcılara kendi aracını kullanmanın güven  hissini mutlaka yaşatır.

LeaseCar Rental hizmet verirken ekonominize özen gösterir dönemsel fiyatları sizlere sunma çalışmalarında mutlaka rakip firmalarının fiyat ve hizmet politikalarını dikkate alır ve size en iyi hizmeti en ekonomik imkalnlarla sunmaya özen gösterir.

LeaseCar Rental kullanıcılarına çocuk koltuğu,full kasko,cam far lastik sigortası,ek km paketleri,farklı lokasyonlarda iade hizmeti,ek sürücü,kar zinciri gibi ek hizmetler sunarak araç kiralamada detay taleplerinize yanıt vererek en üst seviyede menuniyet oluşturur.

LeaseCar Rental siz değerli kullanıcılarına ek hizmet ve ekstra sigortalarının fiyatlarını sunarken mutlaka rakip firmalarının fiyatlamalarını dikkate alarak en iyi fiyatı sunup sizlerin bütçesine özen göstermeyi ilke edinmiştir.

LeaseCar Rental kurumsal kimliğinin yanı sıra samimi ve şeffaf hizmet vermeye en üst seviyede önem verir kullanıcıları misafir edasında ağırlar ve sorunlarında onlara mutlaka çözüm üretir.

LeaseCar Rental siz değerli müşterilerinin bütçelerini yanıltacak fiyat etiketlerinden ve ekstra bedellerden mutlaka sakınır her doğru bilgi web sitesinde sizlere takdim eder ve güven hissinizi teminat altına alırken sizlere sürpriz bütçelerle şaşırtmaz.

LeaseCar Rental sizlere sigortalamalarda dünya standartlarını sunar ve mutlaka detyaları açıklar bu konudaki şeffaflığıyla siz değerli kullanıcılara kendi aracını kullanma hissini uyandırır.

LeaseCar Rental sizler hizmet alırken sınırlı kalmayın diye havalimanlarında araç kiralayan kullanıcılarına 7 gün 24 saat teslim ve iade imkanı sunar temaslarda zaman ve iletişim kaybını engelleme tedbirleriylede sizleri memnun etmeye özen gösterir.

LeaseCar Rental siz değerli kullanıcılarına şehir merkezi ofislerinde otobüs terminali ve adrese teslim hizmetleriylede sizlere zaman ve konfor kazandırır.

LeaseCar Rental kaza ve arıza durumunda siz değerli kullanıcılarının seyahatlerinin devamlılığı için ikame araç ve çekici hizmeti sunar.

LeaseCar Rental sizlere güvenli ve keyifli seyahatler diler.
Sizler hiçin hizmet noktalaramız,

Gaziantep havalimanı oto kiralama,Gaziantep havalimanı araç kiralama,Gaziantep havalimanı rent a car,
Adana havalimanı oto kiralama,Adana havalimanı araç kiralama,Adana havalimanı rent a car,
Kahramanmaraş havalimanı oto kiralama,Kahramanmaraş havalimanı araç kiralama,Kahramanmaraş havalimanı rent a car,

Gaziantep oto kiralama,Gaziantep araç kiralama,Gaziantep rent a car,
Adana oto kiralama,Adana araç kiralama,Adana rent a car,
Kahramanmaraş oto kiralama,Kahramanmaraş araç kiralama,Kahramanmaraş rent a car,

© 2022 leasecar.com.tr

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X