Gaziantep Havalimanı Rent a Car

loading

KUR HESAPLA

LeaseCar araç kiralama - Gaziantep Havalimanı Rent a Car - gereksinimlerinizin yanı sıra siz değerli müşterilerine Gastro önerileride sunmaktan keyif duyar...


Gaziantep bildiğiniz üzere Gastronomi başkentidir işte Gaziantep'im imza yemeklerinden Yuvalama hakkında bigiler...

Bir yemek olmanın yanında özel anlam taşıyan Yuvalama ise Gaziantep mutfağında farklı bir yer tutmuştur her zaman. Yapımı meşakkatli, dikkatsizlik halinde dağılması muhtemel, bin bir zorluk ve emek isteyen yuvalama her şeye rağmen Gaziantep'in göz bebeği menüsü olmaya devam ediyor. 

Özellikle Ramazan Bayramlarının kati suretle olmazsa olmazı yuvalama, büyük bir işçilik ve emek harikasıdır. Günler öncesinden hazırlığına başlanan yuvalama ailenin bütün üyeleriyle imece usulü yapılır. Et ve pirinç unu ile yoğurulmuş taneler kuş gözü küçüklüğünde yuvarlanır, yardımlaşmanın verdiği birlik beraberlik ve hoş sohbetle saatler içinde yuvarlanarak bitirilir.

Ramazan Bayramı'nda bayram namazının ardından bir araya gelen aile üyeleri kahvaltıda bu yuvalamayı yer, her kaşığa yaklaşık 40 yuvalama tanesinin sığmış olması yemeğin başarısını gösterir. 
Gaziantep Havalimanı Rent a Car - talerpleriniz ve önerileriniz için lütfen bizleri arayınız.

© 2021 leasecar.com.tr

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X